Thomas Frisk olja

Thomas Frisk olja
Thomas Frisk olja
Thomas Frisk olja
Thomas Frisk olja
Thomas Frisk olja
Thomas Frisk olja
Thomas Frisk olja
Thomas Frisk olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS FRISK (född 1941): "Drama i tre akter II", signerad och daterad 03, olja på pannå, rammått ca 20x45 cm

rispa

770615

2020-05-15