255 - Terrin 1700-tal

255 - Terrin 1700-tal
255 - Terrin 1700-tal
255 - Terrin 1700-tal
255 - Terrin 1700-tal
255 - Terrin 1700-tal
255 - Terrin 1700-tal
255 - Terrin 1700-tal
255 - Terrin 1700-tal

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARIEBERG, terrin, med lock, fajans, märkt MB med 3 kronor, 1700-tal, höjd ca 38, 45 x 30 cm

Slitage, omfattande skador / lagningar

770618

2020-08-21