Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HARDY STRID (1921-2012), "Rest mot grönt", signerad H.Strid, 1955-56, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 30x22 cm
770628
2020-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här