Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (3) Kompositioner, signerad Vilh Bjerke Petersen, numrerade, litografier, bildyta ca 19x24 cm vardera
Gulnader
770630
2020-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här