Vilhelm Bjerke Petersen

Vilhelm Bjerke Petersen
Vilhelm Bjerke Petersen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (3) Kompositioner, signerad Vilh Bjerke Petersen, numrerade, litografier, bildyta ca 19x24 cm vardera

Gulnader

770630

2020-05-15