Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVSKULPTURER, glaserat gips, 2 st, i form av leoparder, slutet av 1900-talet, höjd ca 33-45 cm

Bruksslitage, krackelyr

770633

2020-05-12