Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Setterbo kyrka, signerad P V Cedergren, olja på pannå, ca 20x24 cm
Zustandsbeschreibung
770634
2020-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner