P W Cedergren oljemålning

P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Setterbo kyrka, signerad P V Cedergren, olja på pannå, ca 20x24 cm

Zustandsbeschreibung

770634

2020-05-15