Lisa Larson ägghöna med koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, 9 dlr, ägghöna med 8 äggkoppar, stengods, delvis glaserade, etikettmärkta Lisa Larson design, hönans höjd 19 cm, längd 21 cm, äggkoppens höjd 8 cm, bredd 10 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

770635

2020-05-12