André Brasiler

André Brasiler
André Brasiler
André Brasiler
André Brasiler

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ANDRÉ BRASILIER (född 1929): Kvinna med blombukett, signerad, II / L, litografi, bildmått ca 32x40 cm

Kuntoraportti

Gulnader

770637

Päivämäärä:

2020-05-15