Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MODELLBILAR, 42 st, "En Voiture TinTin", Hergé - Moulinsart, 2000-tal, i originalkartonger, kartongernas längd 15-26 cm
Några kartonger med skador, ej fullt genomgångna
770640
2020-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här