Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med glasskivor av slipat glas, svartmålat, höjd ca 51, 127x76 cm
Bruksslitage, repor, märken, senare bemålning
770658
2020-05-12