Soffa Finland

Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland
Soffa Finland

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i brunt läder, märkt Peem Made in Finland, längd 196, sitthöjd ca 39 cm

Slitage

770660

2020-05-11