Pernilla 69 design
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", för DUX, fåtölj, klädsel av canvas, sitthöjd ca 34-40 cm, böjträstomme av bok, klädsel av canvas, brännstämplad, sitthöjd ca 32-42, höjd 97 cm
Slitage, fläckar
770675
2020-05-13