Pernilla 69 design

Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design
Pernilla 69 design

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", för DUX, fåtölj, klädsel av canvas, sitthöjd ca 34-40 cm, böjträstomme av bok, klädsel av canvas, brännstämplad, sitthöjd ca 32-42, höjd 97 cm

Slitage, fläckar

770675

2020-05-13