Gunnar Kanevad skulptur

Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur
Gunnar Kanevad skulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR KANEVAD: skulptur i form av figur, signerad Kanevad samt daterad 1976, märkt 61 i godset, svarmålat gjutjärn på träsockel, höjd ca 31 cm

770684

2020-05-12