Lisa Larson All världens barn

Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn
Lisa Larson All världens barn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON, 8 st, figuriner, bestående av "Nord", "Syd", "Öst", "Väst" samt "Ivan", "Maria", "Nils", "Mei", figuriner, ur serien "All världens barn", Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, formgivningsår 1974-75, märkta Lisa L Sweden Gustavsberg, delvis etikettmärkta, höjd ca 10-14 cm

Smärre slitage, Nord med smärre fotnagg, obetydliga glasyrnagg kan förekomma

770692

2020-05-12