Lisa Larsson samt Willi Fischer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 2 st, 1900-tal, Lisa Larson samt Willi Fischer, "Sjöjungfru", formgivningsår 1963 samt figurin i form av fisk, otydligt märkta, sjöjungfruns höjd ca 7, fiskens höjd ca 13,5, längd ca 16 cm

Smärre slitage, obetydliga glasyrnagg kan förekomma

770696

2020-05-12