Pelle Swedlund oljemålning

Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Dam i blått, monogramsignerad PS, olja på duk på pannå, ca 51x36 cm

770700

2020-05-13