Skåp 1 par, valnöt
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1 par, 1900-talets mitt, fanérade i valnöt, nedre del med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, ett skåp med barskåp m. klaff och spegel invändigt samt vitrinskåp, ett skåp med 1 öppet hyllplan, övre del med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 172, 90x44,5 cm
Bruksslitage, märken, repor
770766
2020-05-12