Skåp 1 par, valnöt

Skåp 1 par,  valnöt
Skåp 1 par,  valnöt
Skåp 1 par,  valnöt
Skåp 1 par,  valnöt
Skåp 1 par,  valnöt
Skåp 1 par,  valnöt
Skåp 1 par,  valnöt
Skåp 1 par,  valnöt

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1 par, 1900-talets mitt, fanérade i valnöt, nedre del med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, ett skåp med barskåp m. klaff och spegel invändigt samt vitrinskåp, ett skåp med 1 öppet hyllplan, övre del med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 172, 90x44,5 cm

Bruksslitage, märken, repor

770766

2020-05-12