Soffa Bröderna Andersson

Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson
Soffa Bröderna Andersson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, soffa,1900-talets andra hälft, 3-sits, klädd i blommigt tyg, sitthöjd ca 45, längd 190

Bruksslitage, smärre fläckar

770768

2020-05-12