Soffa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets första hälft, fast stoppad stomme, sits med resårer, karmar och underrede i mahogny, klädd i blommig tyg, längd ca 150, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, smärre repor, märken, senare klädsel
770769
2020-05-12