Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, 1900-talets första hälft, fast stoppad stomme, sits med resårer, karmar och underrede i mahogny, klädd i blommig tyg, längd ca 150, sitthöjd ca 48 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre repor, märken, senare klädsel

770769

2020-05-12