Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER och SKÅLAR (4) bl a Maija Carlsson, Nuutajärvi, signerade, höjd mellan ca 5-15 cm
Smärre slitage
770787
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här