Vaser och skålar

Vaser och skålar
Vaser och skålar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER och SKÅLAR (4) bl a Maija Carlsson, Nuutajärvi, signerade, höjd mellan ca 5-15 cm

Smärre slitage

770787

2020-05-12