Kaffekanna i sterlingsilver från Mexiko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFEKANNA, sterlingsilver, Mexiko, omkring mitten av 1900-talet, höjd ca 23, vikt ca 912 g

Bruksslitage

770797

2020-05-12