Skål Kina

Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, Kina, 1800-tal, cloisonné, höjd ca 6, diameter 15 cm

buckla på sockeln, bortfall av emalj, krackelyr, slitage

770812

2020-05-12