Klubbat för:
6 400 EUR
Utropspris
5 000 EUR
RUT BRYK, KERAMIKRELIEF. Sign. Rut Bryk. 1970-tal, mosaik-komposition i svart och blå biskvi, 47x47 cm.
Färgbortfall på en sida och sedvanligt slitage
770817
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här