Rut Bryk keramikrelief

Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief

Klubbat för:

6 400 EUR

Utropspris

5 000 EUR

RUT BRYK, KERAMIKRELIEF. Sign. Rut Bryk. 1970-tal, mosaik-komposition i svart och blå biskvi, 47x47 cm.

Färgbortfall på en sida och sedvanligt slitage

770817

2020-05-17