Klubbat för:
5 800 EUR
Utropspris
5 000 EUR
RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, sign. Rut Bryk. 1970-tal, mosaik-komposition i svart och vit biskvi, 46,5x46,5 cm.
770821
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här