Rut Bryk keramikrelief

Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief
Rut Bryk keramikrelief

Klubbat för:

5 800 EUR

Utropspris

5 000 EUR

RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, sign. Rut Bryk. 1970-tal, mosaik-komposition i svart och vit biskvi, 46,5x46,5 cm.

770821

2020-05-17