Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAVLAR till utesoffa (2), tidigt 1900-tal, bemålat gjutjärn, höjd ca 75, djup 100 cm
Rostangrepp, sliten och krackelerad färg
770827
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här