Gavlar till utesoffa

Gavlar till utesoffa
Gavlar till utesoffa
Gavlar till utesoffa
Gavlar till utesoffa
Gavlar till utesoffa
Gavlar till utesoffa
Gavlar till utesoffa
Gavlar till utesoffa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GAVLAR till utesoffa (2), tidigt 1900-tal, bemålat gjutjärn, höjd ca 75, djup 100 cm

Rostangrepp, sliten och krackelerad färg

770827

2020-05-12