Koppar med fat

Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat
Koppar med fat

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOPPAR med FAT (4) Kina, 1700/1800-tal, figural dekor, kopparnas höjd ca 4, fatens diameter 12 cm

Smärre slitage

770834

2020-05-12