256 - Bordslampa empirestil

256 - Bordslampa empirestil
256 - Bordslampa empirestil
256 - Bordslampa empirestil
256 - Bordslampa empirestil
256 - Bordslampa empirestil
256 - Bordslampa empirestil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, empire, elektrifierad fotogenlampa, bemålat trä samt metall, dekor i pastellage, textilskärm, 1800-tal, höjd ca 45 cm

Slitage, färgbortfall, SAV garanterar ej funktionen

770840

2020-08-21