257 - Bordslampor empirestil

257 - Bordslampor empirestil
257 - Bordslampor empirestil
257 - Bordslampor empirestil
257 - Bordslampor empirestil
257 - Bordslampor empirestil
257 - Bordslampor empirestil

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, empire, elektrifierade fotogenlampor, bemålad metall, transferdekor, textilskärmar, 1800-tal, höjd ca 80 cm inkl skärm

Slitage, SAV garanterar ej funktionen

770845

2020-08-21