Andreas Wargenbrant Bulldog

Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog
Andreas Wargenbrant Bulldog

Klubbat för:

27 000 SEK

15 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad HC 3/4, patinerad brons, höjd ca 85 cm, längd ca 100 cm

770846

2020-05-11