Klubbat för:
27 000 SEK
15 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad HC 3/4, patinerad brons, höjd ca 85 cm, längd ca 100 cm
770846
2020-05-11