Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 12 st, samtida, industridesign, bemålad plåt, sitthöjd 43 cm
Slitage och skador
770848
2020-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här