Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Tumba, signerad Sven Erixson provtryck, litografi, bildyta 33x41 cm
något gulnad, ej examinerad ur ram
770858
2020-05-19