Sven x:et Erixson litografi

Sven x:et Erixson litografi
Sven x:et Erixson litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Tumba, signerad Sven Erixson provtryck, litografi, bildyta 33x41 cm

något gulnad, ej examinerad ur ram

770858

2020-05-19