Figurin Hellström

Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström
Figurin Hellström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS HELLSTRÖM, figuriner, keramik, 5 st, Nittsjö, 1900-talets andra hälft, glaserat lergods, stämpelmärkta Nittsjö samt med serienr, osignerade, höjd ca 7,10 samt 18 cm

Bruksslitage

770862

2020-05-12