Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
RULLSTOL, England, 1800-talets andra hälft, Victoriansk, svartmålad smide, flätad rotting, sitthöjd 62, höjd 125, längd ca 166 cm
Åldersrelaterat slitage och skador
770869
2020-05-12