Klubbat för:
2 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKFAT. Blommor och bär, sign. Kaipiainen Arabia. 1970-tal, flerfärgad glasyr och keramikpärlor, diam. 36cm
Obetydligt slitage
770876
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här