Parti dockor med tillbehör

Parti dockor med tillbehör
Parti dockor med tillbehör
Parti dockor med tillbehör
Parti dockor med tillbehör

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

800 SEK

PARTI DOCKOR MED TILLBEHÖR, 1800/1900-tal, dockor klädda i högreståndskläder, medföljer gör kläder, sängkläder, skor med mera.

Slitage och skador.

770878

2020-05-20