Klubbat för:
18 500 SEK
800 SEK
PARTI DOCKOR MED TILLBEHÖR, 1800/1900-tal, dockor klädda i högreståndskläder, medföljer gör kläder, sängkläder, skor med mera.
Slitage och skador.
770878
2020-05-20