Stolar 1 par 1700-tal

Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, bemålade i svart, skuren dekor, sitthöjd 46 cm

Renoverade och kompleterade, slitage

770879

2020-05-11