Stol 1700-ta

Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta
Stol 1700-ta

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

STOL, rokoko, 1700-tal, bemålade samt bronserade, klädsel i randig textil, sitthöjd 43 cm

Spår av orangrepp, renoverad och kompleterad, slitage och skador

770883

2020-05-11