Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
STOL, rokoko, 1700-tal, bemålade samt bronserade, klädsel i randig textil, sitthöjd 43 cm
Spår av orangrepp, renoverad och kompleterad, slitage och skador
770883
2020-05-11