Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 SEK
FIOLFODRAL, 2 st, 18/1900-tal, beslag i mässing, svartmålad respektive med marmoreing, längd ca 85, 75 cm
Bruks samt åldersrelaterat slitage
770896
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här