Birger Kaipiainen keramikplatta

Klubbat för:

1 700 EUR

800 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKPLATTA, sign. Birger Kaipiainen, Arabia 1940-tal, målad stengodsskiva. 40,5x30 cm

Lagning

770902

2020-05-17