1 700 EUR
800 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKPLATTA, sign. Birger Kaipiainen, Arabia 1940-tal, målad stengodsskiva. 40,5x30 cm
Lagning
770902
2020-05-17