Salongsbord i gustaviansk stil
2020-05-11
770903
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålad samt bronserad, skuren dekor, höjd 77, 80x58 cm
Slitage och fläckar