Klubbat för:
14 400 EUR
Utropspris
18 000 EUR
AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) nakenmodell, signerad med dedikation "Till vännen Victor Westerholm", daterad 1906, olja på duk, 82x54 cm
770908
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här