Akseli Gallen-Kallela oljemålning

Klubbat för:

14 400 EUR

Utropspris

18 000 EUR

AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) nakenmodell, signerad med dedikation "Till vännen Victor Westerholm", daterad 1906, olja på duk, 82x54 cm

770908

2020-05-17