Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, 1900-talets första hälft, fanérad i mahongy, beslag i mässing, glasade dörrar, höjd 141, 69x38 cm

Bruksslitage

770909

2020-05-11