Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LAVOAR, 1900-talets första hälft, stomme i furu, låda i sarg, skåpdel nedtill, vitmålad, höjd 75, 71x43 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterad slitage, senare bemålning, repor, märken
770918
2020-05-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner