259 - Takkrona rokokostil

259 - Takkrona rokokostil
259 - Takkrona rokokostil

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKKRONA, liten modell, för 3 ljus, rokokostil, förgylld mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, Ø 20 cm

Bruksspår

770922

2020-08-21