Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER (2) 1800/1900-tal, Kina samt europeisk tillverkning, porslin med floral dekor, den stora vasen med träsockel, höjd (utan sockel) 12 samt 24 cm

Locken saknas, slitage

770926

2020-05-12